Статті

Коробка під піцу

Коробка під піцу
    Уявіть собі шматок ароматної італійської піци, приготованої щойно, буквально хвилину тому витягнутий з печі. З чим вона у вас асоціюється? Звичайно з картонною упаковкою! Сучасна європейська культура фаст-фуду зробила піцу і картонну коробку практично невіддільними один від одного, адже доставка піци додому здійснюється завжди саме в цій упаковці.
  • 15.02.2014
Читати далі

Про етикету

Про етикету
    Під етикеткою мається на увазі товарний ярлик, який за своїми характеристиками, повинен бути виконаний зі спеціального паперу на клейовій основі, призначеної для етикеток, тобто етикеточний папір. На його крейдованій глянцевій поверхні, як правило, міститься найбільш важлива і основна інформація про товар, а також про його виробника. Друк етикетки, як правило, здійснюється звичайно офсетним способом друку.
  • 15.02.2014
Читати далі

Картонна коробка та її виробництво

Картонна коробка та її виробництво
   Картонна коробка - це досить універсальний пакувальний матеріал. Він використовується в багатьох сферах торгівлі і виробництва. Найчастіше в картонні коробки упаковують продукти харчування, побутові електроприлади і лікеро-горілчану продукцію. При виготовленні коробок необхідно дотримуватися кількох правил:
  • 15.02.2014
Читати далі

Сторінки: 1