Про компанію

Наша компанія існує на ринку з 1992 року. За цей час пройшла великий шлях від маленької фірми до одного з найбільших виробників поліграфічної продукції в Україні.


Головне правило - індивідуальний підхід до кожного клієнта

На сьогоднішній день нами розроблено велику кількість видів продукції. Разом з тим ми прагнемо забезпечити неповторність своєї продукції. Ми виготовимо пакування для різних потреб наших клієнтів, особливого дизайну і нестандартного розміру.

Ваш проект буде створений з урахуванням всіх нюансів і промальовуванням найдрібніших деталей. Результати спільної творчості ви зможете подивитися в об'ємному поданні.У ваше розпорядження буде надано багато різних варіантів , з яких Ви зможете вибрати найбільш підходящий саме Вам.

Замовлення буде виконано і доставлений точно в строк. Суворий контроль якості здійснюється на всіх етапах робіт: від моменту оформлення замовлення до моменту прийому виконаних робіт.


Передові технології та безцінний досвід

Використання передових комп'ютерних технологій, багаторічний досвід наших фахівців дозволяють провести грамотні розрахунки і знизити витрату матеріалів і собівартість продукції, уникнути помилок при проектуванні та оптимізувати дизайн. 

Ми пишаємося нашими співробітниками, які пройшли професійне навчання в кращих навчальних закладах. У нас працюють висококласні фахівці різного віку. Ми цінуємо ентузіазм молоді і безцінний досвід старшого покоління. Всі ми різні, але нас об'єднує відданість своїй справі і віра в ідеї нашої компанії.


Високі стандарти якості - запорука нашого успіху

«Лата» здійснює виробництво пакування на висококласному обладнанні з застосуванням мінімальної частки ручної праці, що дозволяє забезпечити високу якість нашої продукції. Налагоджено виробничий процес як масового так і індивідуального характеру, що з одного боку дозволяє забезпечити постійну номенклатуру виробів та індивідуальний підхід - з іншого.